Szlachetna paczka na WIEiK

Szlachetna paczka na WIEiK - [opis rodziny]

W imieniu Pana Dziekana prof. dr hab. inż. Adama Jagiełło oraz pracowników biura dziekana Wydziału, chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do włączenia się we wspólne przygotowanie szlachetnej paczki dla potrzebującej rodziny Pani Patrycji, która od momentu problemów zdrowotnych jej męża (udar), boryka się sama z wszystkimi problemami, w tym również finansowymi. Pan Marek obecnie jest częściowo sparaliżowany, nie porusza się samodzielnie, wymaga całodobowej opieki i obecnie przebywa w Zakładzie Opieki Leczniczej.

Potrzeby rodziny Pani Pauliny są związane z zaspokojeniem podstawowych potrzeb związanych z leczeniem męża: zakup nowej pościeli, kosmetyków do pielęgnacji,rozpinanej piżamy, ręczników, zakup żywności trwałej dla rodziny: kawy, herbaty, cukru, oleju, konserw rybnych oraz zakup środków czystości i środków higienicznych.

Serdecznie Państwa zapraszamy do włączenia się do tej akcji – sposób jest dowolny: wsparcie finansowe, za które zostaną zakupione najpotrzebniejsze rzeczy lub dostarczenie produktów spożywczych z długim okresem ważności.

Termin zbiórki: od 22 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r.!!!

Miejsce zbiórki na WIEiK: Biuro Dziekana Wydziału – pokój 203.

Będziemy Państwu wdzięczni za okazałą pomoc i zrozumienie!

Dziekan WIEiK - prof. dr hab. inż. Adam Jagiełło

Pracownicy biura dziekana Wydziału