Koło naukowe El-Rappo podczas USN 9.06.2021

Sesja Mistrzów jest to wydarzenie towarzyszące Uczelnianej Studenckiej Sesji Kół Naukowych :)

W związku z ograniczeniem działalności Uczelnie przez pandemię koronawirusa wielu studentów, przede wszystkim tych z pierwszego roku, nie miało okazji zapoznać się ze studenckim ruchem naukowym:(

Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej zaprosił do udziału w wydarzeniu najlepsze koła naukowe ze wszystkich Wydziałów !

Każde z nich będzie miało możliwość zaprezentowania swojej działalności, osiągnięć oraz planów na przyszłość, zachęcając przy tym studentki i studentów do angażowania się w dodatkowe działania na Politechnice Krakowskie:)

Zachęcamy do wysłuchania wystąpienia Koła Naukowego z naszego wydziału - "El-Rappo" :)  - [zobacz]